Z życia przedszkolaków - STARSZAKI SREBRNE

23-11-2017

Grupę srebrną tworzy trzech dynamicznych chłopców i niepowtarzalna dziewczynka. Srebrni to przedszkolaki o szerokich zainteresowaniach - kochają długie spacery i wycieczki, jednym z ulubionych miejsc jest Rynek Krakowski oraz Sukiennice, gdzie jeden z naszych milusińskich podziwia herby i flagi. Tradycją grupy są cotygodniowe wyjścia w ramach zajęć AAC podczas których, odwiedzamy pobliskie sklepiki, piekarnie, targ, kawiarnie, gdzie doskonalimy komunikowanie się  wykorzystując obrazek i słowo.

Starszaki srebrne uwielbiają zabawy ruchowe i sensoryczne - poznawanie nowych smaków i zapachów sprawia im ogromną radość, a masaż i kolorowe światełka na sali SI pozwalają się zrelaksować. Sensoryczne figle kontynuują w sali gimnastycznej, gdzie mogą do woli wspinać się, skakać, huśtać. W czasie wolnym pomiędzy zajęciami, na których poznają nowe piosenki, wierszyki oraz zagadnienia związane z tematyką danego miesiąca, Srebrni bujają się w ulubionym kocu, odpoczywają na wygodnej pufie lub bawią się ulubionymi zabawkami.