Z życia Przedszkolaków - Starszaki Złote

06-11-2015

Teraz kolej na grupę Starszaków Złotych – energicznych i lubiących dobrą zabawę chłopców, którzy dzięki systematycznej i ciężkiej pracy oraz pełnym zapału nauczycielom stają się coraz bardziej samodzielni.

Nasze Starszaki świetnie radzą sobie z własnoręcznym przygotowaniem kanapek na wycieczki, a przyrządzona przez nich ostatnio sałatka owocowa, zgodnie ze słowami pani nauczycielki „smakowała wyśmienicie podczas jesiennego pikniku”.

Jak na prawdziwych młodych mężczyzn przystało, Złoci zainteresowani są głównie motoryzacją. Podczas zajęć i czasu wolnego najchętniej wybierają zabawę drewnianą kolejką oraz jazdę autobusem po ulicy, którą wcześniej pracowicie budują wspólnymi siłami. Najwięcej radości przynosi im jednak zabawa w „Tajemniczy Mysi Sprzęt”.

Warto dodać, że chłopcy zapalczywie uczą się języka angielskiego i bardzo przykładają się do pracy podczas zajęć z tego przedmiotu, dlatego też często dostają pochwały.

Trzeba przyznać, że z tych Starszaków to naprawdę złote chłopaki.