Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Zapraszamy do wymiany pocztówek :)

10-09-2018

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję „Pocztówkowy Przyjaciel” organizowaną przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci ze Spektrum Autyzmu „Przystanek Przedszkolak” w Krakowie, polegającą na wysyłaniu pocztówek pomiędzy zaprzyjaźnionymi grupami, w biorących udział w akcji placówkach. Akcję chcemy realizować w roku szkolnym 2018/2019. Naszym celem jest poznanie jak największej ilości przedszkoli z całej Polski, zamierzamy zapełnić naszą mapę wspaniałymi pocztówkami i listami z całego kraju. Nasze przedszkolaki pomimo swoich trudności, chętnie podejmują aktywności społeczne i chcemy, aby miały jak najwięcej tego typu doświadczeń, dlatego liczymy na Waszą pomoc. Stawiamy na świadomość i integrację, dlatego zapraszamy nie tylko placówki specjalne i integracyjne, ale wszystkie przedszkola. 

Nauczycielom, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w akcji, wyślemy informację mailową z adresem naszego przedszkola. Zapraszamy do wysłania do nas pocztówek i listów. Chętnie pooglądamy widokówki z Waszych miast i miejscowości, jak również wizerunki zabytków znajdujących się w Waszej okolicy. Oprócz pocztówek bardzo chętnie otrzymamy również prace plastyczne.

Prosimy, aby na każdej pocztówce lub liście wpisać adres zwrotny, by dzieci miały możliwość odpisania. Dzieci odpowiedzą na każdą korespondencję w sposób dla nich najbardziej dostępny. Będzie nam miło wymieniać się z Wami pocztówkami i listami z okazji różnych świąt, tych większych i mniejszych, ale również bez okazji. Na naszej stronie internetowej, jak również na stronie Facebook będziemy umieszczać zdjęcia, z coraz bardziej zapełnionej mapy Polski.

Chętnie Was poznamy: dowiemy się gdzie mieszkacie, co lubicie i czego się uczycie, jednak w korespondencji  nie będziemy zamieszczać  danych osobowych dzieci, ani ich wizerunków. Adresy przedszkoli, które zostaną nam podane będą wykorzystywane tylko do celów naszej akcji (wysłanie przez dzieci pocztówek i listów, zamieszczanie nazw na mapie Polski dostępnej w naszym przedszkolu i poprzez zdjęcia na naszej stronie internetowej czy stronie Facebook).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Panią Moniką Filipiec pod adresem mailowym biuro@przystanek-przedszkolak.pl z dopiskiem „WYMIANA POCZTÓWEK”.

W imieniu Dzieci i swoim, jeszcze raz zapraszam i dziękuję za włączenie się do naszej akcji.

 

 

mgr Monika Filipiec

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »