Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Dzień zwierząt w Przystanku Przedszkolak

10-10-2022

W pierwszym tygodniu października, z pomocą pani Asi i pani Klaudii, przedszkolaki przeniosły się do krainy zwierząt. Nasi milusińscy mieli okazję pochwalić się zdjęciami ze swoimi pupilami i podejrzeć, jakie zwierzaki towarzyszą na co dzień ich koleżankom i kolegom.

Dzieci chętnie przyniosły do przedszkola swoje ulubione maskotki i inne, zwierzęce amulety. Miały także okazję zapoznać się ze świnkami morskimi podczas Rodoterapii. W trakcie zajęć edukacyjnych, przedszkolaki doskonaliły percepcję słuchową, odgadując nazwy zwierząt po wydawanych przez nie odgłosach, doskonaliły także analizę i syntezę wzrokową, układając puzzle i układanki z motywem zwierząt, rozwijały umiejętność logicznego myślenia, uzupełniając sekwencje i rytmy z wykorzystaniem materiału tematycznego, a w trakcie zabaw muzycznych i ruchowych z rówieśnikami rozwijały kompetencje społeczne. Oczywiście wszystko to w energicznych rytmach rodem z prawdziwej dżungli! Nie zabrakło także miejsca na swobodną ekspresję twórczą, powstało wiele barwnych prac plastycznych.

Po tym intensywnym, żywiołowym tygodniu jednogłośnie możemy stwierdzić - świat zwierząt nie ma  przed nami tajemnic!

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik


Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »