Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień chłopaka w Przystanku Przedszkolak

03-10-2022

Dzień chłopaka

Koniec września w naszym przedszkolu zwieńczyło świętowanie Dnia Chłopaka. Starsze grupy wybrały się do Kinderplanety, gdzie dały upust dziecięcej radości podczas beztroskiej zabawy w kulkach. Młodsi, jak na prawdziwych, małych mężczyzn przystało, szukali skarbów w kolorowym piasku i pokonywali tor przeszkód, który wcześniej sami skonstruowali. Nie zabrakło także malowania farbami w dużym formacie oraz zabaw muzycznych z chustą animacyjną Klanzy. Chłopcy otrzymali także spersonalizowane upominki. Wszyscy dobrze się bawili i każdy znalazł coś dla siebie – bez względu na płeć.

Wszystkim naszym małym super bohaterom życzymy spełnienia marzeń i dużo uśmiechu!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »