Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Jesień zawitała do Przystanku Przedszkolak

22-09-2022

Jesień zawitała do Przystanku Przedszkolak W tym tygodniu świętowaliśmy w naszym przedszkolu pierwszy dzień jesieni.

Na spacerze przedszkolaki zbierały liście i podziwiały złote, czerwone oraz pomarańczowe barwy zmieniającej się przyrody. Podczas zajęć edukacyjnych przeliczaliśmy kasztany, karmiliśmy tekturowe wiewiórki, rysowaliśmy po śladzie jeże, czytaliśmy jesienne opowiadania z wykorzystaniem wsparcia wizualnego i śpiewaliśmy piosenki o jesieni. Co odważniejsi, skusili się na posmakowanie dyni (w różnych wariantach). Wrażeń nie zabrakło także w trakcie zajęć plastycznych. Nasi milusińscy kolorowali, malowali, przyklejali, rysowali... Dzieła małych artystów, z jesienną aurą w tle, można podziwiać na przedszkolnych korytarzach. Najstarsza grupa zorganizowała nawet prawdziwą, jesienną dyskotekę, na której obowiązywały kostiumy tematyczne.

W tak radosnej, kolorowej atmosferze żadne deszcze i chłody nam niestraszne!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »