AUTYZM. Niezbędnik Rodzica

19-09-2015

Szanowni Państwo,

oddajemy do Państwa rąk publikację przygotowaną w ramach projektu "Przystanek Przedszkolak", mającego na celu zwiększenie dostępności małych dzieci z diagnozą autyzmu do specjalistycznej edukacji. Liczymy, że będzie on użytecznym źródłem informacji dla Państwa. Ze swojej strony szczgólnie chciałabym zaprosić do lektury tekstów przygotowanych przed rodziców Wychowanków Przystanku Przedszkolak, a Wam Drodzy Rodzice podziękować za przyjęcie zaproszenia i otwartość.

Z wyrazam szacunku

Dziękujemy Fundacji SYNAPSIS za zgodę na przedruk wybranych materiałów.

Wszystkie prace plastyczne zamieszczone w biuletynie są autorstwa Wychowanków Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła.

"Autyzm. Niezbędnik Rodzica" dostępny jest w wybranych krakowskich placówkach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych.