Jesień zawitała do Przystanku

29-09-2015

Nadeszła kalendarzowa jesień – przez jednych mile widziana, bo obfituje w ciepłe barwy liści, przez innych z niechęcią przyjmowana, ponieważ zwiastuje nadchodzące mrozy i krótsze dni. Jednak naszym Przedszkolakom niestraszna plucha i niższe temperatury! Chętnie wychodzą na spacery do pobliskiego parku i na plac zabaw, a na tablicy przedszkolnej pojawiły się pierwsze jesienne prace plastyczne.

Wszystkie Przedszkolaki w pierwszym miesiącu pobytu w przedszkolu zaaklimatyzowały się  w kolorowych grupach, poznały nowych kolegów i nowe panie. Każdy kolejny dzień w przedszkolu, to nowe wrażenia i nowe doświadczenia dla naszych Przedszkolaków.  Najważniejsze, że  wszystkim towarzyszy uśmiech, zadowolenie i dużo energii!