Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Bal karnawałowy

17-02-2023

Bal przebierańców

W ostatni dzień karnawału w Przystanku Przedszkolak odbył się bal przebierańców. Nasze przedszkolaki zaskakiwały kreatywnością – pojawiły się kostiumy arbuza, rockmana z mrocznymi tatuażami, Mario, króla, księżniczki, chemika, policjanta, czarodzieja, strażaka, renifera…

Każda sala mieniła się kolorami, a na korytarzach pojawiły się prace plastyczne – prawdziwe karnawałowe maski!

Tańczyli mali i duzi

Imprezę rozkręcał nasz niezastąpiony nauczyciel tańca, zapraszając wszystkich do zabawy gorącymi rytmami. Basów i muzycznej mocy dodawały wielkie głośniki – wzbudzały zainteresowanie wielu dzieci. Tańczyli i mali i duzi, wspólnie tworząc wielkie koło, skacząc i naśladując pokazywane przez nauczyciela ruchy. Pod koniec imprezy przedszkolaki utworzyły pociąg i przeniosły swoją energię na korytarz. Trochę nostalgicznie zrobiło się przy przeboju „To już jest koniec…”, który zakończył taneczną zabawę. Na szczęście, dzięki smakowitym przekąskom, na twarze wszystkich szybko powróciły uśmiechy.

To był kolorowy, radosny i pełen wrażeń dzień – dzięki staraniom pani Asi i pani Dominiki jeszcze długo będziemy go wspominać!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »