Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Tosta w Przystanku Przedszkolak

24-02-2023

Końcem lutego, najmłodsza grupa w Przystanku Przedszkolak świętowała Dzień Tosta.

Najpierw dzieci wykonały pracę plastyczną, projektując swój wymarzony tost. Następnie, podczas zajęć kulinarnych, nasze przedszkolaki przeobraziły się w małych kuchmistrzów. Każdy mógł samodzielnie przygotować kanapkę z produktami, które najbardziej mu smakują. Nie zabrakło sera, szynki, nutelli, miodu, dżemu…

Najodważniejsi skusili się na skosztowanie nowych smaków.

Największą ekscytację wzbudził prawdziwy opiekacz. Wszyscy w napięciu wyczekiwali na zapalenie się zielonego światełka. Na koniec, dzieci z apetytem spałaszowały tosty. Zewsząd dochodziły nas pełne błogości westchnienia „mniaaam!”.

To był bardzo smakowity dzień!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »