Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Czas na nowy konkurs !

09-02-2022

Zapraszamy do udziału w konkursie walentynkowym pt. ,,Podaruj komuś uśmiech". Konkurs skierowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak" oraz uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Przystanek Szkoła" w Krakowie wraz z rodzinami. Uczestnicy mają za zadanie wykonać kartkę walentynkową. W środku można napisać lub wydrukować jakieś miłe słowa/cytat. W konkursie może brać udział więcej niż 1 kartka.

Luty jest znany ze święta zakochanych. Nasze przedszkole i szkoła chce pokazywać, że miłość można okazywać nie tylko drugiej połówce czy najbliższym z naszej rodziny. Niedawno obchodziliśmy święto Dnia Babci i Dziadka. Biorąc udział w konkursie walentynkowym mają Państwo szansę podarować wraz z dziećmi uśmiech osobie starszej z Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie. Wszystkie prace konkursowe chcemy podarować tym, którzy bywają samotni. Pokażmy naszym dzieciom, że mały gest może dać tak wiele radości.  

Prace konkursowe należy przynieść do 14.02.2022 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 25.02.2022 r.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy, a dla laureatów nagrody rzeczowe.

 

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »