Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Bal Karnawałowy

25-02-2022

24 lutego Przedszkole zamieniło się w niezwykłe miejsce. Na korytarzach można było spotkać Batmana, królewnę Fione, kowbojkę, tygrysy, a nawet chodzącą truskawę. W tym dniu sale przystrojone zostały w kolorowe balony, błyszczące serpentyny oraz girlandy.

Odwiedziny niezwykłych postaci wymagały szczególnego powitania, dlatego na podłodze rozwinięty został czerwony dywan, który prowadził wprost do ścianki, na tle której każdemu dziecku zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie.

Bal karnawałowy był świetną okazją do wspólnej zabawy, w ramach której nie zabrakło tańców, malowania twarzy i tworzenia niezwykłych masek karnawałowych.

Nie zabrakło również słodkiego akcentu w postaci pysznych pączków, które dzieci zjadły w gronie rówieśników i nauczycieli ze swoich grup.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »