Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

PRZYSTANEK RODZIC

01-04-2022

26 marca 2022 odbyło się spotkanie organizowane w ramach projektu Przystanek Rodzic. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem podzieliły się z nami panie mgr neurologopedii Iwona Nowak oraz Justyna Obal. Przekonaliśmy się, jak obrazki ułatwiają naszym przedszkolakom porozumiewanie się z innymi oraz rozumienie planu dnia. Rozmawialiśmy o tym jak rozbudzać intencję komunikacyjną wśród dzieci oraz za pomocą różnych form wsparcia wspierać rozwój ich umiejętności komunikacyjnych. 

Dziękujemy za Państwa liczną obecność, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami oraz zaangażowanie podczas wspólnej dyskusji.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »