Czerwiec w Przedszkolu

12-07-2019

Czerwiec w naszym Przedszkolu był miesiącem aktywnym, pełnym niesamowitych atrakcji. Rozpoczęliśmy go hucznie, od świętowania Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci otrzymały upominek z okazji ich święta oraz wspólny prezent w postaci przenośnego parku rozrywki, który powstał na potrzeby tego dnia obok naszego Przedszkola. Przez cały dzień nasi wychowankowie bawili się w murach dmuchanego zamku oraz wychodzili na spacery do pobliskich lodziarni. Zwieńczeniem tego wspaniałego tygodnia była wycieczka, podczas której wszystkie dzieci miały okazję uczestniczyć w rejsie statkiem po Wiśle. Po całym tygodniu niezwykłych wrażeń, nasi wychowankowie odpoczywali piknikując na krakowskich bulwarach wiślanych.

Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszym Przedszkolu był Dzień Ojca. Z tej okazji dzieci przygotowywały piękne laurki i prace plastyczne, które potem w domach wręczyły swoim tatusiom.

Miesiąc zakończył się zasłużonym odpoczynkiem, bowiem razem z czerwcem pożegnaliśmy również czas intensywnej nauki w naszym Przedszkolu. Rozpoczął się okres wakacyjny, równie intensywny pod względem wrażeń, ale niosący ze sobą chwile wytchnienia i możliwość naładowania energii na kolejny rok pracy.