Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Czerwiec w Przedszkolu

12-07-2019

Czerwiec w naszym Przedszkolu był miesiącem aktywnym, pełnym niesamowitych atrakcji. Rozpoczęliśmy go hucznie, od świętowania Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci otrzymały upominek z okazji ich święta oraz wspólny prezent w postaci przenośnego parku rozrywki, który powstał na potrzeby tego dnia obok naszego Przedszkola. Przez cały dzień nasi wychowankowie bawili się w murach dmuchanego zamku oraz wychodzili na spacery do pobliskich lodziarni. Zwieńczeniem tego wspaniałego tygodnia była wycieczka, podczas której wszystkie dzieci miały okazję uczestniczyć w rejsie statkiem po Wiśle. Po całym tygodniu niezwykłych wrażeń, nasi wychowankowie odpoczywali piknikując na krakowskich bulwarach wiślanych.

Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszym Przedszkolu był Dzień Ojca. Z tej okazji dzieci przygotowywały piękne laurki i prace plastyczne, które potem w domach wręczyły swoim tatusiom.

Miesiąc zakończył się zasłużonym odpoczynkiem, bowiem razem z czerwcem pożegnaliśmy również czas intensywnej nauki w naszym Przedszkolu. Rozpoczął się okres wakacyjny, równie intensywny pod względem wrażeń, ale niosący ze sobą chwile wytchnienia i możliwość naładowania energii na kolejny rok pracy.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »