23-02-2016

Chociaż Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w styczniu, nasze Przedszkolaki  wraz ze swoimi Babciami i Dziadkami świętowały ten dzień w Przystanku 18 lutego.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania naszych Gości przez  Panią Dyrektor, a następnie wszyscy udali się na krótką wycieczkę po przedszkolu., podczas której zobaczyli  sale, w których spędzają czas ich wnukowie w trakcie zajęć grupowych i indywidualnych oraz salę gimnastyczną i salę integracji sesnorycznej, w których dzielnie ćwiczą z fizjoterapeutami na codzień.

Po wycieczce nastąpiła główna część uroczystości – wspólne obejrzenie filmów na dużym ekranie. Pierwszy film obrazował nasze codzienne życie w przedszkolu podczas różnorodnych zajęć - muzyki, tańców, zabawy w sali i na placu zabaw. Drugi film był wyjątkowy z powodu zawartych w nim życzeń. Nasze Przedszkolaki życzyły tego co najważniejsze swoim Babciom i Dziadkom czyli miłości, zdrowia, uśmiechu i szczęścia. Nie zabrakło jednak także życzeń pieniędzy czy dalekich podróży.

Po wspólnym seansie Babcie i Dziadkowie wraz ze swoimi wnukami udali się do sal, gdzie czekał przygotowany poczęstunek i małe upominki. Nie zabrakło oczywiście wspólnej zabawy.

Dziękujemy  naszym drogim Babciom i Dziadkom,  którzy zaszczycili nas swoją  obecnością i uśmiechem. Życzymy  dużo zdrowia i już dzisiaj zapraszamy na przyszłe spotkania!