Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Z życia Przedszkolaków - Starszaki Fioletowe

08-03-2016

Wśród naszych dzielnych Przedszkolaków nie może zabraknąć tak sympatycznej i zgranej grupy, jak Starszaki Fioletowe. Tworzą ją czterej chłopcy i ich kreatywne panie nauczycielki, dzięki którym każdy dzień jest wesoły, pełen różnych niespodzianek oraz okazji do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Choć ich sala położona jest w odleglejszej części przedszkola, nie raz można w ciągu dnia usłyszeć ich śmiechy i wesołe rozmowy. Podobnie jak  Przedszkolaki z innych grup, także Fioletowi mają również swoje ulubione zabawy, a także takie, których zdecydowanie nie lubią. Chłopcy najchętniej bawią się świecącymi i grającymi autami na baterie, którymi mogą w nieskończoność urządzać wyścigi oraz pokonywać w bitwie świnie, będąc walecznymi Angry Birds.

Fioletowi to także grupa pełna pasji. Nasze pięciolatki są nie tylko mistrzami tańca współczesnego, dzięki regularnym treningom pod okiem przedszkolnego instruktora pana Janka, ale też zapaleńcami sztuki zatrzymywania wspomnień poprzez wspólne robienie zdjęć i ich drukowanie.  Chłopcy nie przepadają natomiast za relaksem, dlatego robią wtedy wszystko, żeby czas upływał jak najszybciej. Lubią za to porządek, więc często sięgają po odkurzacz, by ich sala była zawsze bez zarzutu i miła dla oka odwiedzających.

Trzeba także zaznaczyć, że i w tej grupie Starszaków zupa pomidorowa jest chętnie widziana na stole podczas obiadu, a plasującym się na pierwszym miejscu drugich dań jest klasyczne spaghetti.

Sala Starszaków Fioletowych jest miejscem, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie i z pewnością miło spędzi wolny czas.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »