Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Nauczyciela

15-10-2020

Drodzy Nauczyciele i Specjaliści, w tym szczególnym dniu życzymy Wam kreatywności w przekazywaniu wiedzy, wrażliwości na potrzeby podopiecznych. Życzymy, aby radość z osiąganych małych i dużych sukcesów determinowała Wasz nieustający rozwój i wytrwałość w pracy zawodowej.

Z okazji Dnia Nauczyciela nasi Wychowankowie przygotowali dla naszych nauczycieli i specjalistów piękne niespodzianki. Najbardziej wzruszyły nas własnoręcznie wykonane laurki z podziękowaniem oraz niesamowity cukierkowy jeż. Wszystkim Przedszkolakom i ich rodzinom dziękujemy za pamięć i zaangażowanie.

Galeria zdjęć: Podziękowania Przedszkolaków

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »