Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Niepodległości w Przystanku Przedszkolak

14-11-2022

Dzień Niepodległości w Przystanku Przedszkolak

W minionym tygodniu przedszkolaki na wiele różnych sposobów upamiętniły Dzień Niepodległości. W każdej z grup można było usłyszeć piosenkę „Jestem Polką i Polakiem”, a na gazetkach na korytarzu zobaczyć biało-czerwone prace plastyczne. Dzieci podczas zajęć edukacyjnych uczyły się także znaczenia symboli narodowych i wspólnie czytały wiersz „Kto Ty jesteś? Polak mały” z  wykorzystaniem wsparcia wizualnego w postaci planszy PCS. To był ważny czas w naszym przedszkolu.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »