Ekotydzień cz. 2

08-08-2015

Drugi wakacyjny Ekotydzień dobiegł końca - wspólnie udało nam się posadzić roślinki w doniczkach oraz zorganizować przedszkolne zawody w zgniataniu butelek na sali gimnastycznej. Nie zabrakło także cotygodniowych wycieczek i bajek w ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego.

W środę grupy starszaków wyruszyły na wyprawdę do Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie udało się zorganizować wspólny piknik i poobserwować okoliczną przyrodę. Grupy maluchów w piątek zwiedziły Park Białoprądnicki - zabawom i uciechom nie było końca.

Pod koniec tygodnia każda z grup wykonała prace plastyczne z zebranych przez wakacje plastikowych nakrętek, rolek papieru i butelek, które zawisły na przedszkolnej tablicy i będą jeszcze długo przypominać o wakacyjnych Ekotygodniach.