Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Ferie 2016 w Przystanku

09-02-2016

Ferie to czas, w którym nasze Przedszkolaki miały okazję zwiedzić wiele ciekawych miejsc w Krakowie. Nie zabrakło także wspólnych szaleństw i zabawy, a uśmiechom nie było końca.

W pierwszym tygodniu ferii Maluchy, Średniaki i niektóre Starszaki odwiedziły Krainę Zabaw Dziecięcych Anikino, które kryło mnóstwo niespodzianek. Były duże i małe zjeżdżalnie, różnorodne huśtawki, samochodziki, liny do wspinania, trampolina i bajkowe sale. Nie zabrakło także wielu tuneli z przeszkodami i zakamarków, do których dzieci zakradały się i znikały z oczu terapeutom.

Druga część Starszaków spędziła czas w nowootwartym Klockolandzie, gdzie mieli okazję zbudować własne budowle z klocków oraz pokierować klockowymi robotami.

Każda z grup odwiedziała także Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i podziwiała krakowskie szopki.

Wspólnie wzięliśmy także udział w warsztatach tanecznych w Nowohuckim Centrum Kultury.

W drugim tygodniu zawitaliśmy do Sali Doświadczania Świata, w której czekał na nas kolorowy świat, pełen dźwięków, migających światełek i palety kolorów, który wywołał u naszych Przedszkolaków ogromną radość i euforię.

Dzień później pojechaliśmy do ulubionej Kinderplanety, w której Przedszkolaki mogły szaleć dowoli – wszyscy zjeżdżali do basenu z kulkami, chodzili po małpim gaju, układali duże klocki i grali w cymbergaja.

Czas ferii był niezwykły, wszystkie Przedszkolaki świetnie się bawiły i każdy znalazł coś dla siebie. Każdy miał uśmiechniętą buzię i wielka szkoda, że ferie tak szybko się skończyły. Z niecierpliwością czekamy już na następne.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »