Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Ferie w Przedszkolu

15-01-2019

Wraz z początkiem tego tygodnia rozpoczynamy w naszym Przedszkolu okres ferii zimowych.  W dniach od 14 do 18.01.2019r. nasi wychowankowie będą mogli uczestniczyć w specjalnie zorganizowanych na tę okazję wydarzeniach. Przedszkolaki będą aktywnie spędzały ten szczególny czas, poznając nowe miejsca rekreacyjne. Dzięki zaplanowanym na ten okres wyjściom i wycieczkom, dzieci będą nie tylko rozwijały ciekowość poznawczą, ale także będą miały wspaniałą okazję by doskonalić swoje umiejętności zarówno samoobsługowe, jak i komunikacyjne.

Zajęcia organizowane w czasie ferii przez nauczycieli i specjalistów będą skupiały się wokół tematyki zimowej – zabaw na śniegu, sportów zimowych, zimowych krajobrazów. Będą one miały na celu rozwijanie swobodnej ekspresji muzycznej i plastycznej dzieci, poszerzanie zakresu doświadczeń poprzez zabawy np. z wodą i lodem, wykonywanie prac plastycznych i technicznych o tematyce zimowej, aktywności ruchowe i sensoryczne podczas zabaw na śniegu, w Sali Doświadczania Świata, Parku Rozrywki, Sali Integracji Sensorycznej czy zawodów sportowych.

W dniach 21 – 26.01. Przedszkole będzie nieczynne.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »