Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Przedszkolny Bal Karnawałowy

21-01-2019

Karnawał to miła, poświąteczna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, której nieodzownym elementem są bale przebierańców. Bal karnawałowy to dla Przedszkolaków dzień niezwykły, atrakcja wyczekiwana z radością, dostarczająca dzieciom wielu przeżyć.

W ubiegły piątek nasi wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w Przedszkolnym Balu Karnawałowym. Tego dnia w Przedszkolu pojawiły się liczne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ze znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królów i królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów i strażaków.

W pierwszej kolejności dzieci pozowały w swoich wspaniałych strojach do zdjęć w ramach specjalnie zorganizowanej na ten dzień fotobudki. Następnie Przedszkolaki oraz nauczyciele przeszli do stworzonej na tę okazję sali balowej, której bogaty wystrój wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na to wyjątkowe wydarzenie zaproszony został wodzirej, który prowadził karnawałową zabawę zachęcając wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach w rytmie wesołej muzyki. Kiedy czas zabawy dobiegł końca każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom uczestnictwa w Przedszkolnym Balu Karnawałowym.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Szczególne podziękowania należą się rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów dla dzieci.

 

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »