Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Przedszkolny Bal Karnawałowy

21-01-2019

Karnawał to miła, poświąteczna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, której nieodzownym elementem są bale przebierańców. Bal karnawałowy to dla Przedszkolaków dzień niezwykły, atrakcja wyczekiwana z radością, dostarczająca dzieciom wielu przeżyć.

W ubiegły piątek nasi wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w Przedszkolnym Balu Karnawałowym. Tego dnia w Przedszkolu pojawiły się liczne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ze znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królów i królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów i strażaków.

W pierwszej kolejności dzieci pozowały w swoich wspaniałych strojach do zdjęć w ramach specjalnie zorganizowanej na ten dzień fotobudki. Następnie Przedszkolaki oraz nauczyciele przeszli do stworzonej na tę okazję sali balowej, której bogaty wystrój wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na to wyjątkowe wydarzenie zaproszony został wodzirej, który prowadził karnawałową zabawę zachęcając wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach w rytmie wesołej muzyki. Kiedy czas zabawy dobiegł końca każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom uczestnictwa w Przedszkolnym Balu Karnawałowym.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Szczególne podziękowania należą się rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów dla dzieci.

 

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »