Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Święto Babci i Dziadka

11-02-2019

W ubiegły piątek w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy święto Babci i Dziadka.
Z tej okazji w nasze progi licznie zawitali Szanowni Goście – Babcie i Dziadkowie naszych wychowanków.  Na tę specjalną okoliczność Przedszkolaki, z pomocą swoich wychowawców, przygotowały wiele atrakcji. Dziadkowie mieli okazję, wraz ze swoimi wnukami, uczestniczyć w warsztatach plastycznych, podczas których wspólnie przygotowywali pamiątkowe laurki – serca. Następnie dzieci zaprosiły swoich Dziadków do wspólnej zabawy tanecznej, muzyka radośnie rozbrzmiewała w każdym zakątku naszego Przedszkola, a śmiechom i tańcom nie było końca. Uroczystość zakończyła się serdecznymi podziękowaniami. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie wyraziły swoje uczucia kochanym Babciom i Dziadkom, przedstawiając przygotowany wcześniej program artystyczny – składały życzenia, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki lub prezentowały jak bawią się i uczą na co dzień w naszym Przedszkolu.

Dzień Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu był dniem niezwykłym, pełnym radości, uśmiechów i wzruszeń, nie tylko dla Szanownych Gości, ale także dla naszych Podopiecznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, ogromne zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »