Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Święto Babci i Dziadka

11-02-2019

W ubiegły piątek w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy święto Babci i Dziadka.
Z tej okazji w nasze progi licznie zawitali Szanowni Goście – Babcie i Dziadkowie naszych wychowanków.  Na tę specjalną okoliczność Przedszkolaki, z pomocą swoich wychowawców, przygotowały wiele atrakcji. Dziadkowie mieli okazję, wraz ze swoimi wnukami, uczestniczyć w warsztatach plastycznych, podczas których wspólnie przygotowywali pamiątkowe laurki – serca. Następnie dzieci zaprosiły swoich Dziadków do wspólnej zabawy tanecznej, muzyka radośnie rozbrzmiewała w każdym zakątku naszego Przedszkola, a śmiechom i tańcom nie było końca. Uroczystość zakończyła się serdecznymi podziękowaniami. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie wyraziły swoje uczucia kochanym Babciom i Dziadkom, przedstawiając przygotowany wcześniej program artystyczny – składały życzenia, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki lub prezentowały jak bawią się i uczą na co dzień w naszym Przedszkolu.

Dzień Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu był dniem niezwykłym, pełnym radości, uśmiechów i wzruszeń, nie tylko dla Szanownych Gości, ale także dla naszych Podopiecznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, ogromne zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »