Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Konkurs plastyczny - bohaterowie bajek i baśni

30-09-2020

W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, zapraszamy wszystkie Przedszkolaki do udziału w  ogólnopolskim konkursie plastycznym "Odbicie duszy, zwierciadło serca - baśniowy portret w ramie zamknięty"  pod  honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów. Na zwycięzców czekają nagrody!

Zasady konkursu:

Celem konkursu jest popularyzacja literatury dziecięcej, propagowanie idei czytania wśród dzieci, doskonalenie w posługiwaniu się różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych, zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu.

Uczestnicy konkursu wykonują portret postaci literackiej z dowolnej baśni lub legendy. Portret ma być wykonany w formie płaskiej. Może zawierać elementy wypukłe przymocowane na stałe. Dopuszcza się wykonanie portretu z różnych materiałów i dowolnymi technikami. Wielkość portretu jest dowolna, jednak nie mniejsza niż A5 i nie większa niż A3. Portret ma zawierać własnoręcznie wykonaną ramkę.

Do wykonanego portretu należy załączyć metryczkę wypełnioną drukowanymi literami oraz oświadczenie rodzica/opiekuna. Wszystkie załączniki znajdą Państwo w regulaminie konkursu (do pobrania w galerii poniżej).

Prace należy składać do dnia 19 października 2020 do biura przedszkola lub przekazać wychowawcy grupy. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 5 listopada 2020r. na stronie internetowej szkoły: www.niedzwiada.edu.pl

 

Powodzenia!

Pliki do pobrania:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »