Konkurs plastyczny "Portret Mojej Mamy"

13-05-2020

Zachęcamy do udziału w konkursie pt. „Portret mojej Mamy” organizowanym w ramach Dnia Matki przez nasze Przedszkole.

Konkurs adresowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak’’ w Krakowie wraz z rodzinami.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu. Głównym założeniem konkursu jest przedstawienie przez każde dziecko swojej mamy – jakie ma oczy, jaki kolor włosów, jak się czesze, w co często się ubiera, co lubi robić.

Celem konkursu jest rozwijanie wiedzy dotyczącej członków rodziny oraz kształtowanie postaw prorodzinnych.

Zdjęcie portretu należy przesłać na adres: biuro@przystanek-przedszkolak.pl do dnia 22.05.2020r. z dopiskiem w temacie – konkurs „Portret mojej Mamy”.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych miejsc.

Czekamy na Wasze wspaniałe prace!

Powodzenia Smile