Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

08-03-2021

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom - a w szczególności nauczycielkom i specjalistkom, a także mamom i wychowankom naszego Przedszkola - dużo szczęścia, zdrowia, pogody ducha i radości na co dzień.Aby każda chwila Waszego życia była pełna uśmiechu, milości i powodów do dumy. Wasza mądrość, troskliwość i siła, z jaką pokonujecie wyzwania dnia codziennego zasługują na słowa uznania i szacunku. To dzięki Wam, Drogie Panie, świat staje się lepszy i piękniejszy, a słowa "rodzina", "wytrwałość" i "miłość" nabierają znaczenia. W imieniu Dyrekcji oraz Zespołu Przystanku Przedszkolak życzymy Wam spełnienia marzeń, licznych sukcesów i wszelkiej pomyślności, niech każdy dzień będzie dla Was Świętem Kobiet.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »