Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

08-03-2021

W tym szczególnym dniu pragniemy zÅ‚ożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom - a w szczególnoÅ›ci nauczycielkom i specjalistkom, a także mamom i wychowankom naszego Przedszkola - dużo szczęścia, zdrowia, pogody ducha i radoÅ›ci na co dzieÅ„.Aby każda chwila Waszego życia byÅ‚a peÅ‚na uÅ›miechu, miloÅ›ci i powodów do dumy. Wasza mÄ…drość, troskliwość i siÅ‚a, z jakÄ… pokonujecie wyzwania dnia codziennego zasÅ‚ugujÄ… na sÅ‚owa uznania i szacunku. To dziÄ™ki Wam, Drogie Panie, Å›wiat staje siÄ™ lepszy i piÄ™kniejszy, a sÅ‚owa "rodzina", "wytrwaÅ‚ość" i "miÅ‚ość" nabierajÄ… znaczenia. W imieniu Dyrekcji oraz ZespoÅ‚u Przystanku Przedszkolak życzymy Wam speÅ‚nienia marzeÅ„, licznych sukcesów i wszelkiej pomyÅ›lnoÅ›ci, niech każdy dzieÅ„ bÄ™dzie dla Was ÅšwiÄ™tem Kobiet.

AkceptujÄ™, zamknij komunikat »