Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Pocztówki z wakacji

09-08-2023

Ostatnie, sierpniowe tygodnie w Przystanku Przedszkolak upłynęły pod znakiem wspomnień z wakacji. Dzieci przygotowywały pocztówki oraz prace plastyczne tematycznie związane z wakacjami. W swoich działaniach wykorzystywały materiał naturalny (m.in. piasek, muszle, nakrętki, sól), poszerzając repertuar doświadczeń sensorycznych oraz rozwijając zdolności twórcze. Nasi milusińscy uczestniczyli też w różnorodnych Treningach sensorycznych, zapoznając się z nowymi konsystencjami, smakami oraz zapachami. Nie zawsze dopisywała pogoda, ale nie przeszkadzało to naszym przedszkolakom w fantastycznej zabawie.

Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom wspaniałych wakacji! Niech będzie to czas pełen regeneracji, odpoczynku oraz zbierania sił na kolejny rok przedszkolny. Do zobaczenia we wrześniu!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »