Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

W wakacje przedszkolaki nie próżnują!

31-07-2023

W wakacje przedszkolaki nie próżnują!

Takich wycieczek, jak w Przystanku Przedszkolak, nie mógłby sobie wymarzyć nawet najbardziej doświadczony Obieżyświat. Każda grupa jest inna i ma inne preferencje, ale wszyscy znaleźli coś dla siebie.

Ciekawi świata i żądni wiedzy zerówkowicze z grupy czerwonej i różowej wybrali się na podbój zoo. Starszaki znają już (prawie) wszystkie sekrety świata zwierząt. Niestraszne im żadne lwy i tygrysy!

Ceniący sobie wakacyjny chillout smakosze z grupy żółtej i turkusowej rozpływali się nad bajecznymi smakami lodów. Przedszkolaki rozwijały przy tym swoje umiejętności społeczne, poruszały się komunikacją miejską i samodzielnie dokonywały zakupu.

Pełna energii i niegasnącego entuzjazmu grupa fioletowa zmierzyła się z torem przeszkód w centrum zabaw „Akukuu”. To było nie lada wyzwanie, ale maluchy dzielnie sobie z nim poradziły!

Radosna i rozbiegana grupa srebrna i brązowa zdobywa największe nawet place zabaw, dając popis swoim akrobatycznym zdolnościom. Przedszkolaki podnoszą przy tym swoje kompetencje miękkie, ucząc się zgodnej zabawy z rówieśnikami.

W „międzyczasie” w pracowitej grupie niebieskiej i pomarańczowej powstają najbarwniejsze prace plastyczne, których nie powstydziłby się sam Picasso! Starszaki i średniaki rozwijają przy tym wyobraźnię oraz doskonalą motorykę małą.

Grupa złota uprzyjemnia sobie wakacyjny czas zabawą w ogromnym basenie z kulkami. Najodważniejsi nurkują, skaczą, robią fikołki, a nawet salta!

Przed nami kolejny miesiąc wakacji. Ciekawe, co przyniesie sierpień...

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »