Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Teatr „Kokon” w Przystanku Przedszkolak

10-06-2023

W poniedziałek Przystanek Przedszkolak odwiedzili aktorzy Teatru „Kokon”. Artyści zabrali wszystkie nasze przedszkolaki w morską podróż do Złotego Miasta. Piraci ukazali się w całej swojej okazałości – byli trochę straszni, trochę zabawni, czasem trochę głośni. Córka groźnego pirata od zawsze marzyła, aby zostać następczynią swojego taty. Po dotarciu do Złotego Miasta dostrzegła, jakie przyjemne może być czynienie dobra i bycie miłym dla innych. Z pomocą naszej żywiołowej, przystankowej widowni przeszła prawdziwą przemianę wewnętrzną.

Dzieci entuzjastycznie reagowały na muzykę, pirackie przyśpiewki i zaproszenie aktorów do wspólnej zabawy.

To był wspaniały występ!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »