Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

DZIEŃ DZIECKA

02-06-2023

Świętowanie Dnia Dziecka w przedszkolu rozpoczęliśmy od hucznego przyjęcia. Jak na prawdziwą biesiadę przystało jadła i napojów nie brakowało! Później przedszkolaki uczestniczyły w dyskotece pełnej znanych, gorących rytmów. Nogi same rwały się do tańca!

Każdy mógł też wypróbować swoich sił na dmuchanym zamku i ogromnej zjeżdżalni. Podskokom, fikołkom i wybuchom radości nie było końca. Niektóre grupy wybrały się także do kawiarni na lody i ciastka. Przedszkolaki były podekscytowane możliwością samodzielnego wyboru i zamówienia ulubionych przysmaków.Mimo intensywnych, pełnych wrażeń dni nikt nie skarżył się na zmęczenie.

A to jeszcze nie koniec atrakcji – w przyszłym tygodniu nasze przedszkole odwiedzi Teatr „Kokon” i zabierze wszystkich w podróż śladami piratów.

Chociaż Dzień Dziecka wypada tylko raz w roku, w Przystanku Przedszkolak świętujemy go przez cały czas!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »