Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Matki

30-05-2023

26 maja - święto wszystkich Mam!

Uczucia dzieci wobec Nich znalazły wyraz w przygotowanych upominkach, życzeniach, podziękowaniach. Podarunki przybrały formę wielobarwnych laurek, zakładek do książek, niektóre dzieci wybrały się po piękne róże, które wręczyły Mamom we własnoręcznie ozdobionych wazonikach. Wydaje się jednak, iż wszystkie wykonane tego dnia prezenty nie mogły przebić gorących uścisków i całusów przy ich wręczaniu!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »