Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

W maju jak w raju

23-05-2023

W maju jak w raju

Maj mija naszym milusińskim pod znakiem wiosennego rozmarzenia. Przedszkolaki chodzą na place zabaw, urządzają pikniki w parku, uczestniczą w zajęciach ogrodniczych, tanecznych i sensorycznych, odwiedzają pobliskie kawiarnie, a na każdym zakręcie obserwują budzącą się do życia przyrodę.

Nie brakuje miłośników kwiatów, przyszłych ornitologów ani nawet rekordowych sprinterów. Chociaż dzieci i dorosłych różni parę drobiazgów, to teraz łączy ich jedno - w sercach wszystkich rozbrzmiewa maj!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »