Przedszkolaki w kinie

27-11-2019

W ubiegły piątek nasi wychowankowie wybrali się na wycieczkę do Kina Studyjnego „Agrafka”, gdzie wzięli udział w projekcji filmu rysunkowego „BASIA 3”

„Basia” to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. W trzeciej odsłonie przygód ulubienicy przedszkolaków, Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt. Film świetnie pokazuje świat oczami przedszkolaków - z ich wyzwaniami i radościami. Wszyscy uczestnicy wycieczki, także nauczyciele, oglądali go więc z zaciekawieniem i szerokim uśmiechem na ustach. Było to też niezwykłe wydarzenie dla większości dzieci – ponieważ odwiedziły kino po raz pierwszy w życiu.