Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie już 12 kwietnia

27-03-2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na kolejne spotkanie w ramach Przystanku Rodzic. Naszym gościem będzie pani psycholog mgr Anna Szczypczyk Na co dzień pracuje w Ośrodku dla Dzieci z Autyzmem „Effatha”, a także współpracuje z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również autorką książki „Zabawy dla dzieci z autyzmem”. Podczas spotkania poznamy mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawę z dzieckiem.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 kwietnia 2014 w godzinach 09:00 – 12:00 w Przystanku Szkoła przy ul. Prądnickiej 10 (budynek Krakowskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego „KZSO”). W czasie spotkania dzieci będą mogły przebywać pod opieką naszego zespołu w Przystanku Przedszkolak przy ul. Wrocławskiej 75 w godzinach 8:30-12:30.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności swojej i obecności dziecka w naszym Sekretariacie lub bezpośrednio u opiekuna grupy. Serdecznie zapraszamy!