Przystanek Rodzic - kolejne spotkanie już 26 listopada

23-10-2013

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Naszym gościem będzie pani mgr Ewa Jagodzińska, która jest dietetykiem medycznym oraz specjalistą żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie. Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jak również Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi i ich rodzicami. Jest ekspertem portali internetowych poświęconych zdrowiu, jak również autorką wielu publikacji dotyczących diety w autyzmie.

Podczas spotkania zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie interwencji dietetycznej – od czego zacząć, gdzie się udać, jak wygląda proces wprowadzania diety oraz co należy monitorować.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 26.11.2013 w godzinach 16.00-19.00 w Przystanku Szkoła przy ul. Prądnickiej 10 (budynek Krakowskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego „KZSO”). W czasie spotkania dzieci będą mogły przebywać pod opieką naszego zespołu w Przystanku Przedszkolak przy ul. Wrocławskiej 75 do godziny 17.00.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności swojej i obecności dziecka w naszym Sekretariacie lub bezpośrednio u opiekuna grupy.