Rejs 'Nimfą' po Wiśle

05-06-2016

W ostatni wtorek nasze Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w prawdziwym rejsie po Wiśle statkiem "Nimfa". Wszystko odbywało się w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych (MDON).

Taki rejs to była prawdziwa atrakcja. Niektórzy przez cały czas podziwiali piękne widoki, inni cieszyli się z możliwości wspólnego spędzenia czasu razem z kolegami. Niektórzy bardzo chętnie brali udział w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez Panią Pirat, która umilała wszystkim czas na pokładzie statku.

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych to inicjatywa mająca na celu oswajanie społeczeństwa z różnymi formami niepełnosprawności oraz uświadomienie, że takie osoby powinny mieć szansę na normalne funkcjonowanie i równe traktowanie.