Wycieczka do krakowskiego ZOO

19-05-2016

To już coroczna przystankowa tradycja - wspólna  wyprawa do zoo. Tym razem odbyła się trochę wcześniej, bo w maju, ale wzięły w niej udział wszystkie grupy przedszkolne, także Maluchy Żółte i Pomarańczowe, dla których była to pierwsza tak poważna wycieczka.

W tym roku największym powodzeniem cieszyły się słonie, żyrafy, węże i nietoperze. Dużą atrakcją  okazało się jak zwykle Mini Zoo, w którym o mało nie zostaliśmy zjedzeni przez głodnego osiołka.

Ogromne wrażenie zrobiły także lwy, tygrysy i gepardy, które majestatycznie przechadzały się po wybiegu. Maluchom bardzo podobały się skaczące małpy, które wydawały głośne dźwięki.

Wszyscy wócili do Przedszkola pełni wrażeń, o których opowiadali jeszcze długo rodzicom. Pamiątką są wspólne zdjęcia, które można oglądać na przedszkolnej tablicy.