Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu plastycznego

12-04-2021

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. "MOJA PISANKA". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w formie ozdoby lub kartki świątecznej nawiązującej do symboliki świąt wielkanocnych.

Dziękujemy naszym zdolnym wychowankom, którzy kolejny raz zaprezentowali swoje artystyczne talenty. Otrzymaliśmy liczne prace konkursowe, które zachwyciły nas kreatywnością w doborze materiałów oraz różnorodnością pomysłów na przedstawienie wielkanocnej pisanki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdolności plastycznych!

Po długotrwałych obradach, spośród wielu utalentowanych uczestników konkursu, jury wyłoniło następujących laureatów:

Miejsce I  - Michałek z grupy srebrnej

Miejsce II – Michałek z grupy turkusowej

Miejsce III – Andreas z grupy złotej

Szczególne wyróżnienie: Ania z grupy różowej

Zwycięzcom gratulujemy!

Na laureatów czekają nagrody, a dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane zostały drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Przedszkolakom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a rodzicom Małych Artystów za wsparcie i zaangażowanie we wspólną naukę i zabawę.

Galeria zdjęć: Konkurs plastyczny "Moja pisanka"