Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Święty Mikołaj w naszym Przedszkolu

12-12-2018

W czwartek 6 grudnia Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami reniferami zawitał do naszego Przedszkola. Nasi podopieczni już od samego rana z niecierpliwością wypatrywali tego zacnego gościa. Gdy przybył, przywitali go z radością, razem z nim tańczyli i śpiewali świąteczne piosenki. Ponieważ wszystkie dzieci były w tym roku nadzwyczaj grzeczne, Mikołaj dla każdego z nich miał przygotowany prezent. Przedszkolne Mikołajki przyniosły wiele radości nie tylko naszym wychowankom, Mikołaj nie zapomniał także o pracownikach i Dyrekcji, obdarowując wszystkich miłymi upominkami.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »