Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Konkurs Plastyczny ,,Kto Ty jesteś? – Polak Mały!”.

04-12-2018

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w listopadzie w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs plastyczny pt ,,Kto Ty jesteś? – Polak Mały!”. Zadaniem uczestników było wykonanie samodzielnie lub wspólnie z rodziną pracy plastycznej prezentującej Godło lub Flagę Polski. Prace konkursowe wykonane zostały przez naszych Wychowanków różnymi technikami plastycznymi z dużą pomysłowością oraz zaangażowaniem. Ostatecznie po żmudnych obradach komisja konkursowa wytypowała  3 zwycięzców oraz 4 wyróżnienia. Najlepsze prace zostały nagrodzone, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.


Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »