Witajcie Wakacje!

08-07-2015

Nadszedł lipiec i długo wyczekiwany okres wakacji. Po intensywnej nauce podczas roku szkolnego, wreszcie jest czas na odpoczynek, zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w Krakowie i okolicach oraz poznawanie i smakowanie nowych rzeczy.

Co tydzień w ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego Przedszkolaki będą mogły oglądać ulubione bajki na dużym ekranie.

W Tygodniu Dinozaurów Przedszkolaki wybiorą się się do Dinolandii w Inwałdzie. Tydzień Smaków to okazja do zrobienia sałatek owocowych oraz wspólnych wyjść do kawiarnii. W Tygodniu Doświadczania Świata odbędą się wycieczki do Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema oraz Sali Doświadczania Świata. Tydzień Kulturalny to szansa do wizyty w kinie studyjnym AGRAFKA oraz Nowohuckim Centrum Kultury. W Ekotygodniu będziemy zbierać wspólnie z Przedszkolakami butelki, rolki papieru i zakrętki oraz wykonywać prace ekologiczne. Tydzień Krakowski to spacer po Starym Rynku oraz wizyta na Wawelu i w Smoczej Jamie. Tydzień Sportowy będzie okazją to wspólnych gier i zabaw oraz wizyty na basenie.

Już nie możemy się doczekać tej wspólnej wakacyjnej przygody!