Wizyta św. Mikołaja

05-12-2014

Jak co roku okazało się, że nasze Przedszkolaki były bardzo grzeczne, dlatego św. Mikołaj odwiedził nasze przedszkole i wręczył każdemu prezent. W jaki sposób do nas przyjechał i czy wszedł przez komin - tego nie wie nikt. Ale każdy był niezwykle przejęty jego wizytą.

Niektórzy podchodzili do naszego z dużym respektem i dopiero po otrzymaniu prezentu, pozwolili uścisnąć sobie dłoń. Inni od razu byli zafascynowani panem w czerwonym kostiumie, siadali mu na kolanach i zadawali dużo pytań. Kiedy Mikołaj skończył rozdawać prezenty, rozpoczęło się wielkie odpakowywanie - sale przedszkolne zapełniły się klockami, puzzlami, samochodami, samolotami, grami i instrumentami, a Przedszkolaki z uśmiechami na twarzach bawiły się w najlepsze. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku. Czekamy na Twoją następną wizytę św. Mikołaju z niecierpliwością!