Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Z życia Przedszkolaków - Maluchy Pomarańczowe

17-10-2015

Teraz czas na Maluchy Pomarańczowe. Równie aktywnych, wygimnastykowanych i zainteresowanych komunikacją miejską, co ich rówieśnicy z grupy żółtej.

Chłopcy wraz ze swoimi uśmiechniętymi wychowawczyniami chętnie spędzają czas w parku przy Nowym Kleparzu spacerując i obserwując zmieniające kolory jesienne liście. A po powrocie do przedszkola tańczą w kółeczku do piosenki „Karuzela”, która ostatnimi czasy nie schodzi z pierwszego miejsca ich listy przebojów.
 „ - Jak to w grupie bywa” – mówi ich pani nauczycielka - każdy ma również swoje własne hobby - jedni lubią gromadzić ukochane przedmioty w swojej tajemnej skrzyni i uwielbiają łaskotki, inni nie mogą żyć bez trampoliny i bungee, a jeszcze inni specjalizują się w mierzeniu i pilnowaniu, aby wszystko było równo ułożone i  budynek naszego przedszkola i szkoły był stabilny i równo postawiony”.


Ulubioną terapeutką grupy pomarańczowej jest zdecydowanie nasza pani fizjoterapeutka, a salą oczywiście – sala gimnastyczna, gdzie chłopcy mogą się do woli wyszaleć, a potem bez wyrzutów sumienia najeść pysznymi parówkami i kabanosami.

Z tą grupą na pewno nie można się nudzić!

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »