Z życia Przedszkolaków - Maluchy Pomarańczowe

17-10-2015

Teraz czas na Maluchy Pomarańczowe. Równie aktywnych, wygimnastykowanych i zainteresowanych komunikacją miejską, co ich rówieśnicy z grupy żółtej.

Chłopcy wraz ze swoimi uśmiechniętymi wychowawczyniami chętnie spędzają czas w parku przy Nowym Kleparzu spacerując i obserwując zmieniające kolory jesienne liście. A po powrocie do przedszkola tańczą w kółeczku do piosenki „Karuzela”, która ostatnimi czasy nie schodzi z pierwszego miejsca ich listy przebojów.
 „ - Jak to w grupie bywa” – mówi ich pani nauczycielka - każdy ma również swoje własne hobby - jedni lubią gromadzić ukochane przedmioty w swojej tajemnej skrzyni i uwielbiają łaskotki, inni nie mogą żyć bez trampoliny i bungee, a jeszcze inni specjalizują się w mierzeniu i pilnowaniu, aby wszystko było równo ułożone i  budynek naszego przedszkola i szkoły był stabilny i równo postawiony”.

Ulubioną terapeutką grupy pomarańczowej jest zdecydowanie nasza pani fizjoterapeutka, a salą oczywiście – sala gimnastyczna, gdzie chłopcy mogą się do woli wyszaleć, a potem bez wyrzutów sumienia najeść pysznymi parówkami i kabanosami.

Z tą grupą na pewno nie można się nudzić!