Z życia Przedszkolaków - Starszaki Czerwone

11-01-2016

Kolej na Czerwonych Starszaków - wytwornych smakoszy oraz miłośników przyrządów i akcesoriów gimnastycznych.

Ci starannie przygotowujący się do nauki w szkole chłopcy najczęściej wybierają aktywności związane z bieganiem, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Odwiedzają także salę gimnastyczną, na której do woli mogą korzystać z ulubionych piłek do pilatesu i niezastąpionej trampoliny.

Niemniej chętnie uczestniczą w zajęciach muzycznych i tanecznych, gdzie każdy z czterech tancerzy wykształcił swój własny styl. W tej grupie odnajdziemy K-style, J-style, P-style i T-style, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalnym rytmem, tempem i nastrojem.

Po tak dynamicznych zajęciach Czerwoni relaksują się podczas zajęć sensorycznych oraz masażu, a w wolnym czasie sięgają po tor z kulkami oraz dobrą lekturę wygodnie usadzając się na pufach.

Warto napomknąć, że chłopcy są wielbicielami polskiej kuchni. Do ich ulubionych posiłków należy m.in. zupa pomidorowa. Ponadto, jak przystało na zdrowo odżywiających się przedszkolaków, regularnie poznają nowe smaki owoców zarówno podczas zajęć, jak również w trakcie wyjść do różnych ciekawych miejsc takich jak cukiernie, kawiarnie czy plac targowy na Nowym Kleparzu. Wszystkie wyjścia są także doskonałą okazją do komunikacji z różnymi osobami, o co dba ukochana pani logopedka poczas zajęć z AAC.

Czerwoni to zdecydowanie temperamentna i pasjonująca grupa, nie tylko ze względu na reprezentujący ich kolor.