Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Z życia Przedszkolaków - Starszaki Czerwone

11-01-2016

Kolej na Czerwonych Starszaków - wytwornych smakoszy oraz miłośników przyrządów i akcesoriów gimnastycznych.

Ci starannie przygotowujący się do nauki w szkole chłopcy najczęściej wybierają aktywności związane z bieganiem, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Odwiedzają także salę gimnastyczną, na której do woli mogą korzystać z ulubionych piłek do pilatesu i niezastąpionej trampoliny.

Niemniej chętnie uczestniczą w zajęciach muzycznych i tanecznych, gdzie każdy z czterech tancerzy wykształcił swój własny styl. W tej grupie odnajdziemy K-style, J-style, P-style i T-style, z których każdy charakteryzuje się niepowtarzalnym rytmem, tempem i nastrojem.

Po tak dynamicznych zajęciach Czerwoni relaksują się podczas zajęć sensorycznych oraz masażu, a w wolnym czasie sięgają po tor z kulkami oraz dobrą lekturę wygodnie usadzając się na pufach.

Warto napomknąć, że chłopcy są wielbicielami polskiej kuchni. Do ich ulubionych posiłków należy m.in. zupa pomidorowa. Ponadto, jak przystało na zdrowo odżywiających się przedszkolaków, regularnie poznają nowe smaki owoców zarówno podczas zajęć, jak również w trakcie wyjść do różnych ciekawych miejsc takich jak cukiernie, kawiarnie czy plac targowy na Nowym Kleparzu. Wszystkie wyjścia są także doskonałą okazją do komunikacji z różnymi osobami, o co dba ukochana pani logopedka poczas zajęć z AAC.

Czerwoni to zdecydowanie temperamentna i pasjonująca grupa, nie tylko ze względu na reprezentujący ich kolor.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »