31-01-2014

Ostatni dzień stycznia nie był w naszym przedszkolu zwykłym dniem – świętowaliśmy Karnawał. Oprócz wielkiego balu na sali gimnastycznej, czekało w tym dniu na naszych Przedszkolaków mnóstwo atrakcji.

Już od samego rana po przedszkolnych korytarzach przechadzały się postacie z bajek – Królewna Śnieżka, Pippi Pończoszanka, Strażak Sam, Elf i Czerwony Kapturek, które tylko czasami wyglądały bardzo znajomo. Wszystko zaczęło się tuż po śniadaniu – okazało się, że całe przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce, pełne tajemniczych miejsc – nagle pojawiła się sala bajek (gdzie można było oglądać swoje ulubione animacje), sala aut (gdzie na wielkim torze można było ścigać się z kolegami z grupy), sala strażaków (gdzie Strażak Sam gasił magiczny pożar razem z Przedszkolakami przy użyciu balonów z wodą) oraz sala strachów ( gdzie w ciemności straszyły wiszące pająki). Każda z grup w których nie zabrakło Kubusia Puchatka, Tygryska, Smoka, Indianina, Robota, Pirata i Zorro z ogromną radością wędrowała przez wszystkie magiczne miejsca, żeby w końcu spotkać się na sali  gimnastycznej i wspólnie wziąć udział w balu. Dla wielu był to niezapomniany dzień.