Wizyta Świętego Mikołaja

13-12-2015

W ostatni poniedziałek nasze Przedszkolaki odwiedził z wizytą Święty Mikołaj. Podniosłą i tajemniczą amtosferę czuć było od samego rana - niektórzy widzieli w pustych salach pozostawione prezenty i krążącego po przedszkolnych korytarzach pana z brodą i w czerwonym płaszczu.

Zagadka rozwiązała się około godziny dziewiątej, kiedy w drzwiach pierwszej z sal pojawił się pan z brodą i w czeronym płaszczu z ogromnym workiem prezentów. Już nikt nie miał wątpliwości, że jest to Święty Mikołaj, który przyszedł rozdać prezenty wszystkim grzecznym Przedszkolakom.

W świątecznym worku były ulubione gry i zabawki edukacyjne, książeczki dźwiękowe i instrumenty, ukochane książeczki o Kici Koci oraz pudełka z ciastoliną, auta i wiele innych atrakcji. Przedszkolaki były zachwycone i do końca dnia nie można było ich oderwać od ulubionych zabawek.

Dziękujemy Ci Święty Mikołaju i zapraszamy w przyszłym roku!