Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Z życia Przedszkolaków - Średniaki Zielone

02-12-2015

Nadeszła pora na grupę Średniaków, której znakiem rozpoznawczym są zielone kółeczka i niespożytkowana ilość energii. To grupa, w której zdecydowanie rządzą mężczyźni o żywym usposobieniu.

Chłopcy najchętniej odwiedzają Przystankową salę gimnastyczną, gdzie mogą bez końca bawić się w ganianego, urządzać między sobą zawody sportowe i ćwiczyć się w niełatwej sztuce cyrkowej, jaką jest chodzenie na szczudłach. Ostatnio do ulubionych aktywności w tej grupie dołączyło także wzajemne zawijanie się w koc i tworzenie tzw. „naleśnika”.

Wśród naszych chłopaków możemy odnaleźć speca od planu dnia, który dzielnie czuwa nad jego poprawnym ułożeniem, pasjonata tańca, znającego każdy krok i figurę podczas zajęć z instruktorem, eksperta od angielskiego alfabetu, sympatyka polskich linii kolejowych oraz profesjonalnego uciekiniera.

Zieloni chłopcy to także entuzjaści zabaw konstrukcyjnych, którzy stają się nadzieją dla przyszłej polskiej infrastruktury transportu. Nieustannie budują coraz doskonalsze tory dla kulek i linie kolejowe dla przedszkolnych pociągów. Chętnie też bawią się klockami Lego. W tej grupie furorę robią piosenki misia Bu, zwłaszcza piosenka o pracowitych praczkach, a także bajka o „Złotowłosej i trzech misiach”. Po obiedzie natomiast niezbędną lekturą jest książeczka o „Kici Koci na basenie”.

Średniaki Zielone to z pewnością grupa, w której można odnaleźć utracony przez listopadową szarugę entuzjazm i sposób na niezapomniane spędzenie dnia.

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »