Konkurs plastyczny "Portret Mojej Mamy"

13-05-2020

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki do udziału w konkursie pt. „Portret mojej Mamy” organizowanym z okazji zbliżającego się Święta - Dnia Matki.

Czerwony Kapturek

12-05-2020

Dzisiaj Pani Monika zaprasza wszystkie Przedszkolaki do posłuchania bajki o Czerwonym Kapturku.

E-technologie dla dzieci z Autyzmem część II

08-05-2020

Prezentujemy drugą część serii opisującej wykorzystanie e-tchnologii w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu.

Dzisiaj przyjrzymy się aplikacji stworzonej przez Wydawnictwo Harmonia oraz grze ukierunkowanej na edukację specjalną firmy DrOmnibus.

Bajka o Smoku Wawelskim

06-05-2020

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki do posłuchania legendy o Smoku Wawelskim.

Opowiada Pani Monika z grupy złotej:

Święto Narodowe 3 Maja

03-05-2020

Dziś obchodzimy ważne dla wszystkich Polaków Święto Narodowe 3 Maja.

Z tej okazji przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą naszym wychowankom uczcić ten dzień. Przedstawiamy ciekawe aktywności zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

E-technologie dla dzieci z Autyzmem

21-04-2020

Drodzy Rodzice,

Dzisiaj przedstawiamy Wam pierwszy wpis z serii opisującej wykorzystanie e-tchnologii w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu.

Opisujemy w nim projekt "Przyjazne  Aplikacje" stworzony przez Politechnikę Gdańską i Fundację Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku.

GRAMY W ZIELONE

16-04-2020

Cześć Przedszkolaki!

Dzisiaj zagramy razem w zielone!

Smile

Eksperyment z brudem

16-04-2020

Kochane Przedszkolaki! Dzisiaj Pani Ania przygotowała dla Was krótki film, który pokazuje, dlaczego należy myć ręce mydłem.

Wesołych Świąt!

11-04-2020

Szanowni Państwo,

Święta Wielkanocne to czas pełen ciepła i radości. Życzymy aby tegoroczna Wielkanoc była dla Was pełna zdrowia, spokoju oraz spędzona w gronie najbliższej rodziny.  Niech ten świąteczny czas będzie dla Was i Waszych Rodzin chwilą wytchnienia, nadziei i radości z piękna małych rzeczy.

Życzy Dyrekcja oraz Pracownicy Przystanku Przedszkolak

Rozstrzygnięcie konkursu Wielkanocnego

09-04-2020

Uwaga, uwaga! Kochane Przedszkolaki, prezentujemy rozstrzygnięcie konkursu na stworzoną przez Was Wielkanocną Pisankę.

Smile

Święta już tuż tuż!

06-04-2020

Kochane Przedszkolaki! Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw świątecznych piosenek, które umilą Wam czas oczekiwania na to niezwykłe wydarzenie.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

02-04-2020

Kwiecień jest dla nas wyjątkowym miesiącem w roku. W tym czasie cały świat obchodzi miesiąc Świadomości Autyzmu. Jest to okres, w którym szczególnie skupiamy się na propagowaniu wiedzy i zwiększaniu świadomości społecznej odnośnie tego zaburzenia. Dzień dzisiejszy jest szczególnie wyjątkowy - 2 kwietnia  to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Przedszkolaki witają wiosnę

31-03-2020

W ubiegłym tygodniu w końcu zawitała do nas długo wyczekiwana Wiosna. Przez kilka dni nasi wychowankowie dzielnie pracowali, by należycie ją przywitać. Sprawdźcie co takiego udało im się wyczarować.

Wink

Konkurs Wielkanocny

25-03-2020

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Wielkanocna pisanka”. Konkurs adresowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak’’ wraz z rodzinami.

Przedszkolny śpiewnik

24-03-2020

Dzień dobry Przedszkolaki!

Mamy nadzieję, że macie się świetnie w tych słonecznych, pierwszych dniach wiosny Smile

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was dwie piosenki, zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Inspiracje dla Rodziców

23-03-2020

Szanowni Rodzice,

Dzisiaj polecamy Państwu kolejną ciekawą pozycję- bajkę terapeutyczną, która pomoże Państwu zaspokoić ciekawość oraz  odpowiedzieć na pytania i wątpliwości Waszych dzieci.