Rozstrzygnięcie konkursu Wielkanocnego

09-04-2020

Uwaga, uwaga! Kochane Przedszkolaki, prezentujemy rozstrzygnięcie konkursu na stworzoną przez Was Wielkanocną Pisankę.

Smile

Święta już tuż tuż!

06-04-2020

Kochane Przedszkolaki! Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw świątecznych piosenek, które umilą Wam czas oczekiwania na to niezwykłe wydarzenie.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

02-04-2020

Kwiecień jest dla nas wyjątkowym miesiącem w roku. W tym czasie cały świat obchodzi miesiąc Świadomości Autyzmu. Jest to okres, w którym szczególnie skupiamy się na propagowaniu wiedzy i zwiększaniu świadomości społecznej odnośnie tego zaburzenia. Dzień dzisiejszy jest szczególnie wyjątkowy - 2 kwietnia  to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Przedszkolaki witają wiosnę

31-03-2020

W ubiegłym tygodniu w końcu zawitała do nas długo wyczekiwana Wiosna. Przez kilka dni nasi wychowankowie dzielnie pracowali, by należycie ją przywitać. Sprawdźcie co takiego udało im się wyczarować.

Wink

Konkurs Wielkanocny

25-03-2020

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Wielkanocna pisanka”. Konkurs adresowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola ,,Przystanek Przedszkolak’’ wraz z rodzinami.

Przedszkolny śpiewnik

24-03-2020

Dzień dobry Przedszkolaki!

Mamy nadzieję, że macie się świetnie w tych słonecznych, pierwszych dniach wiosny Smile

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was dwie piosenki, zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Inspiracje dla Rodziców

23-03-2020

Szanowni Rodzice,

Dzisiaj polecamy Państwu kolejną ciekawą pozycję- bajkę terapeutyczną, która pomoże Państwu zaspokoić ciekawość oraz  odpowiedzieć na pytania i wątpliwości Waszych dzieci.

Alfabet warzywno-owocowy

19-03-2020

Dzień dobry kochane Przedszkolaki!

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi. Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę, która na pewno poprawi Wam humor.

Sprawdźcie co takiego przygotowała dla Was Pani Justyna.

Bajka o wirusie, co nosił koronę

17-03-2020

Podczas gdy dla nas, dorosłych, przyswajanie i rozumienie faktów o zaistniałej sytuacji, nie stanowi większej trudności, to dla naszych dzieci i wychowanków, takie zadanie może okazać się nie lada wyzwaniem. W tym trudnym, nawet dla nas, dorosłych, czasie, wytłumaczenie naszym pociechom, dlaczego muszą zostać w domu, pomimo pięknej pogody i nadchodzącej wiosny, może okazać się sporym problemem. Dlatego warto posłużyć się do tego celu takimi formami wypowiedzi jak np. bajka czy opowiadanie.

Pozdrowienia od Zuzi i Koralika

16-03-2020

Dzień dobry Przedszkolaki!

Dzisiaj mamy dla Was wiadomość od Waszych ulubionych futrzastych przyjaciół - świnek Zuzi i Koralika!

Smile

Do naszych Przedszkolaków

14-03-2020

Kochane Przedszkolaki!

Na całym świecie ludzie chorują. Z tego powodu w najbliższym czasie nasze Przedszkole będzie zamknięte, a Wy zostaniecie w domu z rodzicami. Nie martwcie się! Cały czas o Was myślimy, dlatego specjalnie dla Was będziemy zamieszczać na naszej stronie różne wiadmości. Zapraszamy Was razem z rodzicami do zaglądania tutaj i wspólnego sprawdzania, co ciekawego dla Was przygotowaliśmy.

Przedszkolaki dbają o zdrowie

13-03-2020

W ostatnim czasie szczególnie istotne stało się edukowanie naszych wychowanków w temacie dbania o higienę oraz własne zdrowie.

Ważna informacja

11-03-2020

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wytycznymi MEN w dniach od 12 do 25 marca (włącznie) nasze przedszkole będzie nieczynna dla dzieci.

W dniach 12 i 13 marca placówka będzie działać w charakterze opiekuńczym dla dzieci, których rodzice potrzebują czasu na zorganizowanie opieki nad dzieckiem.

Bardzo proszę o pilną informację  do sekretariatu przedszkola o tym które dzieci będą korzystać z opieki szkoły w dniach 12 i 13 marca.

O dalszych krokach dyrekcja przedszkola będzie informować na bieżąco.

Dzień kobiet

08-03-2020

Wszystkim kobietom w dniu ich święta składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w realizowaniu własnych planów.

05-03-2020

W ostatnim tygodniu lutego nasi wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w Przedszkolnym Balu Karnawałowym. Tego dnia w Przedszkolu pojawiły się liczne niezwykłe i kolorowe postacie.

Magiczny Świat Muzykoterapii

05-03-2020

W ubiegły piątek Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Krakowskiej Jaskini Solnej, gdzie uczestniczyły w seansie muzykoterapii.