Zapraszamy na Szkolenie

10-10-2016

Zapraszamy Państwa na szkolenie współorganizowane przez nasze Przedszkole

pt. Podstawy ortodoncji dla logopedów

Szkolenie poprowadzi dr Monika Łuszczuk.

Spotkanie w ramach Przystanku Rodzic - 17 września - ODWOŁANE

15-09-2016

Spotkanie w rachmach Przystanku Rodzic zaplanowane na 17 września zostało odwołane z przyczyn losowych. O ponownym terminie powiadomimy Państwa po ustaleniu go z osobą prowadzącą.

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2016/2017

09-09-2016

Drodzy Rodzice,

Przystanek Przedszkolak posiada wolne miejsca w grupach przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017.

Do Przedszkola przyjmujemy dzieci z diagnozą autyzmu do wszystkich grup wiekowych.

Wszystkich zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z Dyrekcją Przedszkola.

Zapraszamy!

Zebranie z Rodzicami

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rodziców z Dyrekcją i Wychowawcami Przedszkola, które odbędzie się 15 września o godz. 16.00 w sali Awokado.

Nowy Rok Przedszkolny rozpoczety

08-09-2016

1 września nasze Przedszkolaki wróciły po wakacjach, a w przedszkolu czekały na nie duże zmiany: nowi koledzy i koleżanki, nowi wychowawcy, nowe sale.

Kochane Przedszkolaki,

życzymy Wam dużo nowych, ciekawych doświadczeń. Radości ze wspólnych zabaw i wycieczek. Mamy nadzieję, że w tym roku każdy z Was z naszą pomocą zrobi kolejne kroczki i kroki. Będziemy z Wami w każdej chwili.

Drodzy Rodzice,

z okazji nowego roku szkolnego życzymy Wam wielu sukcesów Waszych Pociech z których będziecie dumni i wielu radosnych chwil spędzonych z Dziećmi.

Dyrekcja i Kadra Przedszkola

Przystanek Rodzic z cyklu Dorosłość

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy na drugą część cyklu spotkań poświęconych dorosłości osób z ASD. Spotkanie odbędzie się 17 września o godz. 10:00 a gościem będzie p. M. Ostrowski z Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej dla Dorosłych Osób z Autyzmem "Żyć Razem" w Gdyni.

Zapisy uczestników i dzieci na świetlicę do 13 września mailowo: przystanek.rodzic@gmail.com

18-08-2016

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, że w dniach 22.08-31.08 zajęcia w naszej placówce nie będą się odbywały. Nauczyciele i terapeuci będą przygotowywać przedszkole na nowy rok szkolny 2016/2017. Wszystkich Przedszkolaków zapraszamy 1 września.

Życzymy udanych ostatnich dni wakacji i wracajcie do nas we wrześniu z nowymi siłami i energią!

Tydzień KULINARNY

09-08-2016

Tydzień kulinarny był doskonałą okazją dla naszych Przedszkolaków do sprawdzenia się w roli małych kucharzy - wszyscy mogli poczuć się jak prawdziwi cukiernicy i pizzerzy. Było to nie lada wyzwanie, ale dostarczyło wszystkim mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Tydzień EKO

01-08-2016

Nawet się nie zorientowaliśmy, kiedy połowa wakacji już prawie za nami. Czwarty wakacyjny tydzień upłynął pod znakiem ekologii - było wspólne sadzenie kwiatków i karmienie kaczek w parku oraz segregowanie śmieci do odpowiednich kontenerów. Nie zabrakło także ekologicznego seansu filmowego.

Tydzień MAŁEGO ODKRYWCY

18-07-2016

Podczas Tygodnia Małego Odkrywcy nasze Przedszkolaki mogły poczuć się jak prawdziwi detektywi. Wszystkie grupy wzięły udział w podchodach zorganizowanych w okolicznych parkach i na placach zabaw.

Tydzień SENSORYCZNY

11-07-2016

Drugi tydzień wakacji był tygodniem sensorycznym. Udało nam się zwiedzić kilka ciekawych miejsc, posmakować wielu rzeczy i przeżyć niezapomniane emocje w Sali Doświadczania Świata. Każdy z Przedszkolaków odnalazł coś dla siebie.

Tydzień RELAKS

06-07-2016

Pierwszy tydzień wakacji już za nami. Zgodnie z zasadą, że po ciężkiej pracy trzeba najpierw porządnie odpocząć, pierwsze wakacyjne dni upłynęły pod hałsem "relaks". Nie oznacza to jednak, że Przedszkolaki tylko leżały i nic nie robiły. Tydzień obfitował w wiele atrakcji.

Wakacje czas zacząć!

28-06-2016

Nadszedł czerwiec i długo wyczekiwany okres wakacji. Po intensywnej nauce podczas roku szkolnego, wreszcie jest czas na odpoczynek, zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w Krakowie i okolicach, poznawanie i smakowanie nowych rzeczy oraz wspólne zawody sportowe i tworzenie prac plastycznych.

Piknik Rodzinny w Przystanku Przedszkolak

28-06-2016

W przedostatnią sobotę czerwca w podkrakowskiej wsi Pobiednik Mały odbył się wielki przystankowy piknik dla Przedszkolaków, Uczniów i ich Rodzin. Świętowaliśmy wtedy również 5-lecie istnienia naszego Przedszkola, dlatego nie zabrakło także specjalnych gości. Pogoda nam dopisała i zabawie nie było końca.

'Polskie dworki, zamki i pałace' - konkurs fotograficzny

08-06-2016

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w kwietniu w konkursie organizowanym przez Przedszkole nr 42 w Lublinie. Zadaniem każdego chętnego było zrobienie zdjęcia zamku lub pałacu w charakterystyczny dla siebie sposób i wysłanie go na konkurs.

Rejs 'Nimfą' po Wiśle

05-06-2016

W ostatni wtorek nasze Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w prawdziwym rejsie po Wiśle statkiem "Nimfa". Wszystko odbywało się w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych (MDON).