'Kilka słów o AAC' - warsztaty dla Rodziców

09-02-2016

W ubiegłym tygodniu odbyła się druga edycja warsztatów dla Rodziców naszych Przedszkolaków na temat alternatywnych i wspomagających sposobów komunikownaia się.

Ferie 2016 w Przystanku

09-02-2016

Ferie to czas, w którym nasze Przedszkolaki miały okazję zwiedzić wiele ciekawych miejsc w Krakowie. Nie zabrakło także wspólnych szaleństw i zabawy, a uśmiechom nie było końca.

Przystankowy Bal Karnawałowy

24-01-2016

Ach co to był za bal! W ostatnią środę nasze przedszkole odwiedziła cała plejada gwiazd: Szeryfowie z Dzikiego zachodu, czterech Spidermenów ratujących świat, Batman, Wojownik samuraj, Mistrz karate, Alcapone, Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek, trzech Piratów oraz niezastąpiony Mechanik z zespołu McQueen`a.

Z życia Przedszkolaków - Starszaki Czerwone

11-01-2016

Kolej na Czerwonych Starszaków - wyrafinowanych smakoszy oraz miłośników przyrządów i akcesoriów gimnastycznych. Ci starannie przygotowujący się do nauki w szkole chłopcy najczęściej wybierają aktywności związane z bieganiem, zwłaszcza na świeżym powietrzu.

Z życia Przedszkolaków - Średniaki Srebrne

22-12-2015

Czas na kolejnych medalistów – mowa oczywiście o Średniakach Srebrnych. To grupa niezwykle dynamiczna z pokładami wewnętrznej i zewnętrznej energii.

Wizyta Świętego Mikołaja

13-12-2015

W ostatni poniedziałek nasze Przedszkolaki odwiedził z wizytą Święty Mikołaj. Podniosłą i tajemniczą amtosferę czuć było od samego rana - niektórzy widzieli w pustych salach pozostawione prezenty i krążącego po przedszkolnych korytarzach pana z brodą i w czerwonym płaszczu.

Z życia Przedszkolaków - Średniaki Zielone

02-12-2015

Nadeszła pora na grupę Średniaków, której znakiem rozpoznawczym są zielone kółeczka i niespożytkowana ilość energii.

Andrzejkowe wróżby

30-11-2015

Jak co roku w Andrzejki Przedszkolaki wspólne ze swoimi nauczycielami próbowały wywróżyć  przyszłość z wosku, starając się odgadnąć co ich czeka w przyszłym roku.

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego

23-11-2015

Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju Sp. z o.o. organ prowadzący Niepubliczne Przedszkole „Przystanek Przedszkolak” i Niepubliczna Szkołę Podstawową „Przystanek Szkoła” dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu poszukuje osób do pracy na stanowisku :

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO

Z życia Szkoły - ślubowanie klas pierwszych

17-11-2015

W ostatnią środę w Przystanku Szkoła odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Trzech z naszych byłych już Przedszkolaków zostało pasowanych na uczniów przez Panią Dyrektor i uroczyście dołączyło do grona uczniów.

Przystanek Rodzic - najbliższe spotkanie w sobotę 12 grudnia

16-11-2015

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w ramach Przystanku Rodzic pt. "Uważni Rodzice", które odbędzie się w sobotę 12 grudnia o godzinie 15:00 . Gościem będzie pani Renata Mizerska, psycholog i terapeuta MBSR. Szczegóły na załączonym plakacie.

Przystanek Wiedza - najbliższe spotkanie w sobotę 21 listopada

07-11-2015

Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie w ramach Przystanku Wiedza pt. "Badania nad nietypowymi ścieżkami rozwoju niemowląt i małych dzieci", które odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 12:30. Szczegóły na załączonym plakacie.

Z życia Przedszkolaków - Starszaki Złote

06-11-2015

Teraz kolej na grupę Starszaków Złotych – energicznych i lubiących dobrą zabawę chłopców, którzy dzięki systematycznej i ciężkiej pracy oraz pełnym zapału nauczycielom stają się coraz bardziej samodzielni.

Z życia Przedszkolaków - Starszaki Niebieskie

03-11-2015

Oto grupa, której dzień w przedszkolu nie mógłby obejść się bez muzyki, pląsów i odrobiny wygłupów. Niebiescy razem ze swoimi nauczycielami poznają coraz to nowe tańce oraz piosenki i nie straszna im nawet chłodna i mglista jesień.

Z życia Przedszkolaków - Maluchy Pomarańczowe

17-10-2015

Teraz czas na Maluchy Pomarańczowe. Równie aktywnych, wygimnastykowanych i zainteresowanych komunikacją miejską, co ich rówieśnicy z grupy żółtej.

katarzyna.szczerbik@przystanek-przedszkolak.pl

karolina.sobierska@przystanek-przedszkolak.pl