Tydzień- Moje miasto

22-11-2016

W mijającym tygodniu nasze przedszkolaki poznawały Kraków. Zaczęło się od czytania krakowskich legend, rozpoznawania najbardziej znanych zabytków miasta na zdjęciach oraz uczenia się piosenek o lajkoniku i krakowskim rynku. Nie mogło również zabraknąć pięknych prac plastycznych przedstawiających herb naszego miasta.

Z życia przedszkolaków- Maluchy Żółte

19-11-2016

Jesteśmy grupą żywiołowych i ciekawych świata chłopców. Mamy miejsce dla dużych
i jeszcze malutkich przedszkolaków. Lubimy muzykować, poznawać nowe smaki
i sprawdzać, czy skarpetki pasują do butów. Żadna pogoda nie powstrzyma nas przed spacerami i wyjściem na plac zabaw, gdzie nawet jesienią sprzedajemy piaskowe “Lody dla ochłody!”

Zapraszamy na wydarzenie 'Autyzm przez okno'

12-11-2016

Serdecznie zapraszamy Państwa na wydarzenie pt. "Autyzm przez Okno".

Spotkanie odbędzie się  15 listopada 2015 roku o godz. 18.00 w lokalu "2 Okna Cafe" przy ulicy Józefa 40.

Z życia przedszkolaków- Starszaki fioletowe

12-11-2016

Jesteśmy silną grupą zerówkowiczów, kilkoro z nas zna Przystanek Przedszkolak już od paru lat, dlatego chętnie pomagamy nowym kolegom poznać nasze przedszkole. Na co dzień staramy się dzielnie wypełniać zestawy ćwiczeń, choć odnalezienie odpowiedniej strony to nie lada wyzwanie!

Zapraszamy na Szkolenie

10-10-2016

Zapraszamy Państwa na szkolenie współorganizowane przez nasze Przedszkole

pt. Podstawy ortodoncji dla logopedów

Szkolenie poprowadzi dr Monika Łuszczuk.

Spotkanie w ramach Przystanku Rodzic - 17 września - ODWOŁANE

15-09-2016

Spotkanie w rachmach Przystanku Rodzic zaplanowane na 17 września zostało odwołane z przyczyn losowych. O ponownym terminie powiadomimy Państwa po ustaleniu go z osobą prowadzącą.

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2016/2017

09-09-2016

Drodzy Rodzice,

Przystanek Przedszkolak posiada wolne miejsca w grupach przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017.

Do Przedszkola przyjmujemy dzieci z diagnozą autyzmu do wszystkich grup wiekowych.

Wszystkich zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z Dyrekcją Przedszkola.

Zapraszamy!

Zebranie z Rodzicami

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rodziców z Dyrekcją i Wychowawcami Przedszkola, które odbędzie się 15 września o godz. 16.00 w sali Awokado.

Nowy Rok Przedszkolny rozpoczety

08-09-2016

1 września nasze Przedszkolaki wróciły po wakacjach, a w przedszkolu czekały na nie duże zmiany: nowi koledzy i koleżanki, nowi wychowawcy, nowe sale.

Kochane Przedszkolaki,

życzymy Wam dużo nowych, ciekawych doświadczeń. Radości ze wspólnych zabaw i wycieczek. Mamy nadzieję, że w tym roku każdy z Was z naszą pomocą zrobi kolejne kroczki i kroki. Będziemy z Wami w każdej chwili.

Drodzy Rodzice,

z okazji nowego roku szkolnego życzymy Wam wielu sukcesów Waszych Pociech z których będziecie dumni i wielu radosnych chwil spędzonych z Dziećmi.

Dyrekcja i Kadra Przedszkola

Przystanek Rodzic z cyklu Dorosłość

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy na drugą część cyklu spotkań poświęconych dorosłości osób z ASD. Spotkanie odbędzie się 17 września o godz. 10:00 a gościem będzie p. M. Ostrowski z Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej dla Dorosłych Osób z Autyzmem "Żyć Razem" w Gdyni.

Zapisy uczestników i dzieci na świetlicę do 13 września mailowo: przystanek.rodzic@gmail.com

18-08-2016

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, że w dniach 22.08-31.08 zajęcia w naszej placówce nie będą się odbywały. Nauczyciele i terapeuci będą przygotowywać przedszkole na nowy rok szkolny 2016/2017. Wszystkich Przedszkolaków zapraszamy 1 września.

Życzymy udanych ostatnich dni wakacji i wracajcie do nas we wrześniu z nowymi siłami i energią!

Tydzień KULINARNY

09-08-2016

Tydzień kulinarny był doskonałą okazją dla naszych Przedszkolaków do sprawdzenia się w roli małych kucharzy - wszyscy mogli poczuć się jak prawdziwi cukiernicy i pizzerzy. Było to nie lada wyzwanie, ale dostarczyło wszystkim mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Tydzień EKO

01-08-2016

Nawet się nie zorientowaliśmy, kiedy połowa wakacji już prawie za nami. Czwarty wakacyjny tydzień upłynął pod znakiem ekologii - było wspólne sadzenie kwiatków i karmienie kaczek w parku oraz segregowanie śmieci do odpowiednich kontenerów. Nie zabrakło także ekologicznego seansu filmowego.

Tydzień MAŁEGO ODKRYWCY

18-07-2016

Podczas Tygodnia Małego Odkrywcy nasze Przedszkolaki mogły poczuć się jak prawdziwi detektywi. Wszystkie grupy wzięły udział w podchodach zorganizowanych w okolicznych parkach i na placach zabaw.

Tydzień SENSORYCZNY

11-07-2016

Drugi tydzień wakacji był tygodniem sensorycznym. Udało nam się zwiedzić kilka ciekawych miejsc, posmakować wielu rzeczy i przeżyć niezapomniane emocje w Sali Doświadczania Świata. Każdy z Przedszkolaków odnalazł coś dla siebie.

Tydzień RELAKS

06-07-2016

Pierwszy tydzień wakacji już za nami. Zgodnie z zasadą, że po ciężkiej pracy trzeba najpierw porządnie odpocząć, pierwsze wakacyjne dni upłynęły pod hałsem "relaks". Nie oznacza to jednak, że Przedszkolaki tylko leżały i nic nie robiły. Tydzień obfitował w wiele atrakcji.

katarzyna.szczerbik@przystanek-przedszkolak.pl

karolina.sobierska@przystanek-przedszkolak.pl